ارتباط با کارشناس فروش
021-66754666
چینیران

واردات لوازم یدکی خودرو از چین

واردات لوازم یدکی خودرو از چین

امکان حمل لوازم یدکی خودرو از چین به ایران و دبی به صورت هوایی و دریایی از دیگر خدمات شرکت حمل چینیران است. شرکت حمل چینیران با تکیه بر توانایی متخصصین این حوزه و ارائه بهترین خدمات کارگویی و حمل و تقل بین المللی این بستر را برای شما تجار عزیز که در حوزه واردات لوازم یدکی خودرو از چین فعالیت دارید ایجادکرده است تا با خاطری آسوده برای رشد و پیشرفت خود برنامه ریزی نمایید.

شرکت حمل چینیران مفنخر است که در حوزه حمل و نقل و واردات لوازم یدکی از چین در تمامی مراحل از اصالت شرکت تا حمل و ترخیص کالا شما را یاری نماید.

امکان بررسی کارخانه و یا شرکت فروشنده در چین

اگر قصد خرید لوازم یدکی خودرو را از چین دارید با به هر دلیلی توانایی خرید حضوری را ندارید. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که با معرفی شرکت فروشنده با کارشناسان ما از اصالت شرکت و یا کارخانه اطمینان حاصل کنید و با آسودگی خیال نسبت به خرید کالای خود اقدام نمایید زیرا شرکت حمل چینیران با تجربه 15 ساله در زمینه واردات کالا از چین به ایران پیش از هر اقدامی در خصوص خرید شمااز تمام شرایط کاری و سوابق شرکت و یا کارخانه ای که شما قصد خرید از آن را دارید اطلاعات جمع آوری میکند و به عنوان پاسدار حقوق شما از منافع شما دفاع و سیانت خواهد کرد.

واردات ماشین الات و انواع دستگاه ها از چین

امکان حواله ارز و انتقال پول از ایران به چین

اگر به هر دلیلی بر سر قیمت های متفاوت ارز دچار سردرگمی شده اید و بهترین راه را برای انتقال پول از ایران به چین نمیدانید، فقط کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا تمام روش های انتقال ارز را برای شما تشریح و بهترین روش انتقال پول را با توجه به نباز شما به شما ارائه کنند.

خدمات انبارداری و بسته بندی کالا

اگر قصد خرید و واردات لوازم یدکی خودرو از چین را دارید ولی برای هر یک از محصولات خود یک کارخانه جداگانه را انتخاب کرده اید، ما میتوانیم خدمات انبار داری شما را بر عهده بگیریم و از زمان ارسال کالا از انبار فروشنده تا زمان دریافت کالا در انبار شرکت، شما در در جریان تمام مراحل کار قرار دهیم.

به خاطر داشته باشید که هزینه حمل داخلی در چین نیز با بررسی و استعلام های متعدد از جانب شرکت چینیران به خدمت شما اعلام میگردد و در صورت توافق فرایند ارسال انجام میپذیرد. در خصوص بسته بندی کالا با توجه به نوع حمل کالای شما بهترین بسته بندی را انتخاب خواهیم کرد و در صورت نیاز بسته بندی شما ارتقاء خوهیم داد.

حمل به صورت خرده بار دریایی و هوایی به دبی

اگما در بهترین زمان و با کمترین هزینه کالای شما را از چین به مقصد دبی به صورت دریایی و هوایی ارسال خواهیم کرد و بعد از ترخیص کالا در دبی محموله شما را بدون دریافت هزینه در دبی به شما تحویل خواهیم داد.

حمل به صورت کلی و کانتینری از چین به ایران

اگر قصد واردات مستقیم لوازم یدکی خودرو را از هر شهری در چین به ایران داشته باشید، ما برای شما این امکان را فراهم خواهیم کرد تا با بررسی بیش از 5 بندر مهم در چین و با در نظر گرفتن تمامی هزینه های بندری بهترین گزینه میان بنادر چین و ایران در اختیار شما قرار بگیرد تا امکان ارسال سریعتر و ارزان تر را میسر کند.

ترخیص لوازم یدکی خودرو از گمرکات جنوب

ترخیص کالا در حال حاضر یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش واردات کالا محسوب میگردد. شرکت حمل چین ایران با تجربه ای 15 ساله در زمینه حمل و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور این امر را بسیار برای شما عزیزان سهل الوصول کرده است و شما را از تمامی پیچ و خم ها و قوانین پیچیده

گمرک رها خواهد کرد. ترخیص کالا در این روش کاملا قانونی بوده و تمامی مدارک ترخیص کالا از گمرک پس از اتمام فرایند

ترخیص به شما عزیزان تقدیم میگردد. برای کسب اطلاع بیشتر و یا استعلام قیمت فقط کافیست با کارشناسان ما از طریق لینک زیر در واتس آپ در تماس باشید.

ارتباط سریع با کارشناسان

حمل لوازم یدکی خودرو از چین
حمل لوازم یدکی خودرو از چین

همچنین بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.