ارتباط با کارشناس فروش
021-66754666
چینیران

واردات ماشین الات از چین

واردات ماشین الات از چین

واردات ماشین الات از چین به ایران

امکان واردات ماشین الات از چین به ایران به صورت دریایی و هوایی به همراه ترخیص کالا از چین ، دیگر خدمات شرکت حمل چینیران است. شرکت حمل چینیران با امکان خرید و حمل و ترخیص ماشین الات از چین به ایران به صورت نو و دست دوم از ابتدای فرایند خرید تا ترخیص کالا در گمرک شما را یاری میکند.

واردات ماشین الات از چین به دلیل شرایط کنونی کشور و افزایش تقاضا برای تولید ملی و جلوگیری از واردات بی رویه امری حیاتی برای ابقای قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت و توسعه ایران عزیز بوده است.

در چند سال گذشته و با قوانین و مقررات وزارت صنعت، هم سو با سیاست بومی سازی و عدم وابستگی به دولت بیگانه در زمینه تولید، این امکان را برای تولیدکنندگان عزیز فعال فراهم گردیده که حتی بدون داشتن کارت بازرگانی و تنها با جواز تولید اقدام به واردات ماشین الات، مرتبط با حوزه شغلی خود کنند. این امر باعث حذف مشکلات موجود و موانع کلی برای واردات ماشین الات از چین میگردد.

واردات ماشین الات از چین
واردات ماشین الات از چین

واردات ماشین الات دست دوم از چین

واردات ماشین الات دست دوم نیز امکان پذیر است. میتوان گفت که تنها موردی که امکان واردات کالا به صورت دست دوم وجود دارد، ماشین الات است.

واردات ماشین الات دست دوم از چند جنبه دارای فایده است:

  • قیمت بسیار پایین تر نسبت به ماشین الات نو
  • امکان بررسی کارکرد دستگاه و راندمان دستگاه
  • امکان ترخیص ماشین الات در فرایندی کوتاه تر
واردات ماشین الات از چین
واردات ماشین الات از چین

در بسیاری از موارد حتی قیمت ماشین الات دست دوم به قدری پایین است که از قیمت آهن استفاده شده در آن نیز، پایین تر فروخته میشود.

شرکت حمل چینیران با کادر مجرب و با تجربه در زمینه واردات ماشین الات از چین میتوانند ماشین الات مورد نظر شما را از بهترین و معتبر ترین کارخانه ها و فعالان این زمینه خریداری کرده و پس از عقد قرارداد معتبر برای اصالت محصول و کارکرد آن در چین، پرداخت را برای شما انجام داده و بعد انجام مراحل حمل نقل که به انتخاب شما دریایی و یا هوایی باشد، کالا را در ایران ترخیص و در اختیار شما قرار دهد.

فقط کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و نیاز خود را اعلام فرمائید تا در کمترین زمان ممکن امکان سنجی و قیمت تمام شده را به اطلاع شما برسانیم. >>>>> ارتباط با کارشناسان ما در واتس آپ

مطالب مرتبط با واردات ماشین آلات 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.