ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

خدمات خرید و حمل دستگاه ماینر از چین

حمل دستگاه ماینر از چین

حمل دستگاه ماینر از چین

شاید این روزها اسم دستگاه ماینر زیاد به گوشتان خورده باشد و جرقه ای برای خرید در ذهنتان خورده باشد. در این مطلب میخواهیم بطور کلی توضیحی کامل در مورد حمل دستگاه ماینر از چین و همچنین ترخیص کالا از چین را داشته باشیم تا اگر قصد خرید و فعالیت در زمینه ارز دیجیتال را دارید بهترین انتخاب را مناسب با بودجه و سرمایه خود انجام دهید. 

طی سال های اخیر استخراج ارز های دیجیتال به وسیله کامپیوتر های استاندارد صورت میگرفت. اما به مرور شبکه بیت کوین و همینطور دستگاه های ماین آن افزایش یافت و pc ها کاربرد خود را در این زمینه از دست داد. 

با از رده خارج شدن pc  ها در زمینه ماینیگ استخراج فقط با پردازنده های خاصی که Asic ماینر  نامیده میشوند، ممکن است اما به آن معنا نیست که pc ها توانایی استخراج نداشته باشند، بلکه با توجه به گسترش و سختی شبکه استخراج در حال حاضر نیاز به pc هایی فوق العاده قدرتمند میباشد که عملا از نظر اقتصادی بصرفه نیست.

شرکت چینیران مفتخر است با کادری مجرب و کاردان با برقراری ارتباط موثر با بزرگترین شرکت های تولید دستگاه ماینر (ارز دیجیتال) همچون شرکت انت ماینر (AntMainer) و ای بنگ (Ebang) و دیگر کمپانی های مطرح در این صنعت و اخذ نمایندگی جهت فروش مستقیم از کشور چین با بهترین قیمت و تضمین اصالت محصول اقدام کرده و آماده ارائه خدمات به شماست.

*همچنین بخوانید*

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.