ارتباط با کارشناس فروش
021-66754666
چینیران

استعلام قیمت کانتینر از چین

استعلام قیمت کانتینر از چین

استعلام قیمت کانتینر از چین به ایران و دبی

حمل بار به صورت دریایی قدیمی ترین راه انتقال کالا و از امن ترین و ارزان ترین روش های حمل بار در دنیاست. این نوع از حمل کالا به 2100 سال پیش از میلاد مسیح بازمیگردد و تا کنون در صدر فهرست روش های حمل و نقل در دنیا قرار دارد.

حال دلیل آن چیست؟

اولین دلیل ارزان بودن این روش، در مقایسه با دیگر روش های حمل و نقل است. دلیل دیگر آن امن بودن این روش و خطر کمتر نسبت به دیگر روش های حمل و نقل است. حال بهتر است نگاهی کوتاه به آمارهای وارداتی کالا به کشور ایران بیندازیم:

بیشتر واردات کالا به ایران از 3 کشور است. که شامل: چین، کره جنوبی و امارات متحده عربی است. در نظر داشته باشید که هیچ یک از این سه کشور با ایران مرز زمینی ندارند و تنها روش حمل هوایی یا دریایی می باشد. این نشان دهنده این است که، بخش اعظم واردات به ایران به صورت دریایی صورت میگیرد.

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا در خصوص حمل بار دریایی از چین و نحوه استعلام قیمت کانتینر از چین به شما کمک کنیم. برای استعلام قیمت کانتینر از چین باید به چند نکته توجه داشته باشید:

  • انتخاب بندر

انتخاب بندر مناسب تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده حمل و نقل شما ایفا میکند. محل جغرافیایی کارخانه و یا شرکتی که قصد خرید محصول از آن را دارید. کشور چین بسیار پهناور است و انتخاب بهترین بندر برای انتقال کالای شما کاملا بر روی قیمت حمل و نقل شما موثر است. هرچه فاصله کارخانه تا بندر مورد نظر کمتر باشد شما هزینه کمتری بابت حمل و نقل داخلی پرداخت خواهید کرد.

  • وزن و اندازه کالا

ابعاد، اندازه و وزن کالایی که قصد خرید آن را دارید و انتخاب نوع کانتینری که برای شما در نظر گرفته میشود بسیار موثر است. نوع کانتینر در قیمت حمل بار دریایی تاثیر گذار است.

  • زمان مناسب حمل

زمان در نظر گرفته شده برای حمل کالای خریداری شده. در کشور چین مانند کشور ایران تعطیلات رسمی زیادی وجود دارد که این تعطیلات در ارسال کالا تاثیر گذار است. برای مثال هر ساله با توجه به سال نو این کشور و تعطیلات طولانی در این کشور حجم ارسال و ترافیک ارسال کالا، شاهد کمبود کانتینر خالی چین هستیم و این امر باعث افزایش قیمت حمل از چین خواهیم بود.

  • بندر مقصد

مقصد مورد نظر شما کدام یک از بنادر ایران است؟ تمامی کشتی های اقیانوس پیما مقصد نهایی آنها به ایران و بندر شهید رجایی است که در بندر عباس واقع شده است. اگر قصد ارسال محموله به یکی دیگر از بنادر جنوبه ایران را دارید باید آن را از گمرک شهید رجایی ترانسشیپ (ترانشیپ) کنید.

اصطلاح ترانشیپ به معنی جابه جایی کالا از یک کشتی به کشتی دیگر است. یعنی ابتدا باید محموله شما به بندر شهید رجایی حمل شود و از آنجا به یک کشتی کوچکتر انتقال پیدا کند و به مقصد دوم انتقال یابد.

با توجه به شرایط فوق و شرایط کشور چین فرقی ندارد شما از کدام شهر و یا کدام بندر، چه میزان بار در چه نوع کانتینری نیاز داشته باشید. کانتینر مورد نیاز شما 20 فوت باشد یا 40 فوت، محموله شما FOB یا EXW باشد. ما در هر زمان و در هر شرایط بهترین نرخ را برای شما محاسبه خواهیم کرد.

*دیگر خدمات شرکت چینیران*

فقط کافیست با شماره تلفن 66754666 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کالای خریداری شده خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.